Rybarex O firmie Catering Gatunki ryb Nowy lokal Kontakt i mapa Śniadania Zupy Dania z ryb Owoce morza Zestawy obiadowe Dania mięsne Sałatki Dodatki
Banner

Rybarex funkcjonuje na szczecińskim rynku nieprzerwanie od 1981 roku!

Rybarex otwarty został 13 marca 1981 i funkcjonował pod szyldem ówczesnej Centrali Rybnej. W lokalu sprzedawano głównie gotowe, przygotowane wcześniej i mrożone produkty: kostka z mintaja panierowana, hamburgery rybne, frytki, zaś znajdujące się w ofercie zupy dostarczane były w termosach z Centrali Rybnej. Co ciekawe, mimo, iż znajdowały się w lokalu od wczesnych godziny i od razu kusiły klientów aromatami, zgodnie z założeniami Centrali zupy sprzedawane były dopiero od godziny 13-ej.

Po przekształceniach własnościowych, w 1991 roku lokal z rąk Centrali Rybnej przechodzi w ręce prywatne. Od razu wprowadzone zostały kluczowe zmiany - umiejscowienie kuchni w lokalu co pozwoliło na serwowanie przyrządzanych na miejscu potraw a także na rozszerzenie oferowanego asortymentu. W ofercie Rybarexu pojawiły się potrawy z nowych gatunków ryb, owoce morza a także dodatki do potraw jak szeroka gama sałatek i surówek.

Ciągła troska o jakość potraw oraz wieloletnie doświadczenie gastronomiczne to niewątpliwe nasze atuty, dzięki którym ciągle zdobywamy nowych "stałych klientów", spragnionych smacznych potraw z ryb i owoców morza. Aby zagwarantować Państwu jeszcze lepszą obsługę od maja 2011 Rybarex rozszerza godziny otwarcia oraz zmienia swoją siedzibę. Zapraszamy do nowego lokalu w Szczecinie, przy ul. Małopolskiej 45 (róg H. Pobożnego).

U nas zapłacisz także kartą!